بهترین فیلم جکی چان; چان گ سانگ که به نام جکی چان نیز شناخته می شود، متولد 7 آوریل 1954 در هنگ کنگ، یک رزمی کار متخصص در زمینه هاپکیدو و ووشو است که یک بازیگر، کارگردان، بازیگر، تهیه کننده و فیلمنامه نویس نیز می باشد. به عنوان نویسنده و اهل چین کار کنید.

جکی چان با بازی در فیلم های اکشن مانند استاد مست به شهرت رسید. می توان گفت جکی چان در کنار افرادی مانند تام هنکس و آنتونی هاپکینز یکی از محبوب ترین بازیگران تاریخ است.

فیلم شوالیه های شانگهای

شوالیه‌های شانگهای یکی از بهترین فیلم‌های جکی چان در ژانر درام، کمدی، ماجراجویی به کارگردانی دیوید دوبکین در هنگ‌کنگ و آمریکا است. از بازیگران آن می توان به آرون تیلور جانسون، فان وانگ، جکی چان، اوون ویلسون و غیره اشاره کرد. او در فیلم شوالیه های شانگهای بازی کرد.

چون وانگ (جکی چان)، یکی از اعضای سابق گارد سلطنتی چین و اکنون کلانتر شهر کارسون، متوجه می شود که پدرش توسط ان کشته شده و قاتلان به لندن فرار کرده اند. حالا قطار وانگ و همکار سابقش روی اوبانون (ویلسون) برای تعقیب جنایتکاران به لندن می روند. به زودی هر دو با لین (وونگ) خواهر وانگ آشنا می شوند که مهارت های رزمی او کمتر از برادرش نیست.

تماشای فیلم در سراسر جهان در 80 روز

دور دنیا در 80 روز یکی از بهترین فیلم های جکی چان است، این فیلم یک فیلم ماجرایی و کمدی آمریکایی-آلمانی به کارگردانی فرانک کورکی است. بازیگرانی مانند جکی چان، استیو کوگان، سیسیل دی فرانس، جیم برادبنت در این فیلم ایفای نقش کردند. این فیلم بر اساس رمان دور دنیا در هشتاد روز نوشته ژول ورن ساخته شده است.

فیلکس فاگ (استیو کوگان) با لرد کالوین، رئیس آکادمی علوم ملاقات می کند تا در 80 روز به سراسر جهان سفر کند. در صورت پیروزی، رئیس فرهنگستان علوم می شود و در صورت شکست، باید از همه فعالیت های علمی دست بکشد. بنابراین او با لو شین (جکی چان)، کارگرش به این سفر می رود، اما…

فیلم دولت ممنوعه

پادشاهی ممنوعه یکی از فیلم های مورد علاقه جکی چان عنوان فیلم جنگی حماسی به کارگردانی راب مینکف است که در 11 آوریل 2008 اکران عمومی شد.جکی چان و جت لی برای اولین بار در این فیلم با هم همکاری کردند. .

در حین قاچاق دی وی دی های گ فو برای یک شرکت قاچاق در چین، جیسون تریپدایک به طور تصادفی چیزی شگفت انگیز را کشف می کند که او را به چین باستان می برد! در آنجا، برای زیر پا گذاشتن قانون، به جیسون ماموریت بسیار شگفت انگیزی داده می شود، او باید یک جنگجوی افسانه ای به نام میمون کینگ را که به دستور شاهزاده جید جنگ زندانی شده است، نجات دهد…

فیلم استاد مست

Druken Master یک فیلم اکشن، اکشن و کمدی به کارگردانی یوئن وو پینگ است که در سال 1978 به عنوان یکی از بهترین فیلم های جکی چان منتشر شد. جکی چان و هوانگ چان لی بازیگران این فیلم هستند.

دو شاگرد یک استاد بی سر با یک استاد گ فوی شیطانی و گروهش مبارزه می کنند، در حالی که این استاد شیطانی قبلاً توسط استاد هر دو شکست خورده است و علاوه بر آن.

من سینما کی هستم؟

من کی هستم یک فیلم کمدی اکشن هنگ کنگی محصول سال ۱۹۹۸ به کارگردانی بنی چان و جکی چان با بازی جکی چان است.

در این فیلم، جکی چان که در قبیله گیر کرده و حافظه خود را از دست داده است، مدام از قبیله می پرسد که او کیست و به نام آنها "من کی هستم". جک سپس به آژانس جاسوسی که قبلاً در آن کار می‌کرد می‌پیوندد و طبق معمول افرادی را که این مشکل را برای او به ارمغان آورده‌اند بیرون می‌آورد.

فیلم "Rumble in the Bronx"، شورش در برانکس

Rumble in the Bronx یکی از بهترین فیلم‌های جکی چان به حساب می‌آید، فیلمی هنگ‌کنگی محصول سال ۱۹۹۵ در ژانر هنرهای رزمی و کمدی با بازی جکی چان، آنیتا موی و فرانسوا ییپ است. این فیلم توسط استنلی تانگ کارگردانی شده است. داستان این فیلم در منطقه برانکس شهر نیویورک می گذرد اما در ونکوور کانادا فیلمبرداری شده است.

در Riot in the Bronx، جکی چان نقش کیونگ را بازی می کند، مردی ساده و مهربان که برای شرکت در مراسم عروسی عمویش سفر می کند. اما ناگهان تبهکاران او را می گیرند و به دلیل هنرهای رزمی و مهارت بالایی که در این زمینه دارد موفق می شود تبهکاران را تحویل دهد.

Ihe ni Rob-B-Hod, Rob-B-Hood

راب بی هود، یکی از بهترین فیلم های جکی چان، یک فیلم کمدی هنرهای رزمی به کارگردانی بنی چان است که در سال 2006 منتشر شد و با نام له له های در ایران رواج یافت. لویی کو، شارلین چوی، گائو یوانیوان، یوئن بیائو و جکی چان در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

دردسر بزرگی که سه حرفه ای با آن روبه رو می شوند پس از تمام ی ها، این بار نوبت یک نوزاد تازه متولد شده برای ی است که هزاران مشکل را به همراه دارد.

فیلم های جکی چان

فیلم ,کارگردانی ,استاد ,کمدی ,بازی ,رزمی ,بهترین فیلم ,هنرهای رزمی ,فیلم کمدی ,بهترین فیلم‌های ,فیلم شوالیه
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ